گشتی رویایی در طبیعت توسکانی ایتالیا

توسکانی (Tuscany) یکی از زیباترین مناطق ایتالیا و مقصدی بسیار عالی برای طبیعت گردی، گشت و گذار و تفریح و مطالعه تاریخ به شمار می رود.

این منطقه به دلیل برخورداری از ویژگی های متنوع و ارزشمندی همچون طبیعت بکر، مناظر خیره کننده، فضای سرسبز و با طراوت، آب های شفاف، معماری تاریخی و گنجینه های هنری و نیز مردمی خونگرم و مهربان، بسیار پرطرفدار است.

همه ساله میلیون ها گردشگر از این نقطه دیدن می کنند و همین باعث شده «توسکانی» به نامی آشنا در صنعت توریسم تبدیل شود.

توسکانی برای عاشقان طبیعت قطعه ای از بهشت تلقی می شود. در محل توسکانی تعداد زیادی از کلیساهای قدیم، روستاهایی با معماری های قدیمی و … وجود دارد که نشان دهند فرهنگ مردم این محل است که خود جاذبه ای قوی است!

در ادامه همچنین تصاویری را خواهید دید که از گله های گوسفند گرفته شده اند. این گله ها که همچون تکه ای ابر به نظر می رسند، چشم انداز فوق العاده زیبایی را برای عکاسان فراهم کرده اند.

توسکانی‌ایتالیا (1)

توسکانی‌ایتالیا (6)

توسکانی‌ایتالیا (9)

ایتالیا (12)

ایتالیا (14)

ایتالیا (2)

ایتالیا (3)

ایتالیا (5)

ایتالیا (10)

یتالیا (11)

ایتالیا (15)

ایتالیا (8)

ایتالیا (13)

ایتالیا (4)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.