تکه ای ابر یا گله گوسفند! (عکس)

اگر می خواهید از ابرها عکس بگیرید ولی در آسمان، ابری مشاهده نمی کنید، ما به شما توصیه می کنیم که گله ای از گوسفند را یافته و از آن ها عکس برداری کنید. گله این موجودات دوست داشتنی عنصر جالبی را به چشم انداز هدف عکاسی شما می افزاید.

گوسفندان ویژگی های قابل توجه زیادی دارند که از آن جمله می توان به تشخیص صورت، حافظه بلند مدت، مهارت یادگیری سریع و حتی حل مسائل هوشمندانه اشاره کرد.

دیگر ویژگی گوسفندان این است که شما با شمردن آن ها به خواب می روید! ولی در این مطلب چنین ویژگی های گوسفندان را فراموش کرده و تنها با دیدن تصاویر فوق العاده از آن ها لذت ببرید.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

1 دیدگاه

  1. ok 🙂

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.