آکواریوم دبی با تونلی عظیم شامل ۱۰ میلیون لیتر آب بازدیدکنندگان را به تماشای زندگی ۳۳۰۰۰ ماهی، کوسه و گونهٔ آبزیاین دعوت می کند.
تور-نوروزی-دبی-تندیس-تراول-15-1

رکورد بزرگترین پنل آکریلیک جهان در کتاب رکوردهای گینس نشان از عظمت وصف ناپذیر این مجموعه دارد.
مکانی با ۵۰ متر طول ۲۰ متر عرض و ۱۱ متر ارتفاع و ۱۰ میلیون لیتر آب براستی که اقیانوسی ساخته دست انسان است.
78
آکواریوم دبی واقع در دل دبی مال  بزرگترین مجتمع تجاری سرپوشیده جهان تجربه ای شگرف از یک باغ وحش دریایی و یک اقیانوس قابل لمس به شما خواهد داد.

DubaiAquarium_01

بخش اعظمی از آکواریوم زیر پاهای شما در مجتمع تجاری به صورت رایگان قابل بازدید است ولی اگر می خواهید وارد تونل شگفت انگیز شوید بایستی ۳۰ درهم برای بزرگسالان,۲۵ درهم برای کودکان و رایگان برای اطفال پرداخت کنید.

pic-glassbottom3_tcm140-53595
قایق رانی با قایق های کف شیشه ای بر روی آب های پر از کوسه تجربه ای به یاد ماندنی با ۴۰ درهم برایتان به ارمغان خواهد آورد.

shark-dive-dubai-aquarium
اگر شجاعت شنا در کنار کوسه ها و حیوانات دریایی عظیم الجثه را دارید پیشنهاد می کنیم با یک مربی , با کپسول شیشه ای یا قفس های غواصی وارد آب شوید و تجربه ای فراموش نشدنی از غواصی در اقیانوس را با ۷۰ درهم کسب کنید.

ac2

آکواریوم دبی در روز های عادی از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و در برخی ایام تا ۱۲ شب پذیرای بازدید کنندگان می باشد. همچنین می توانید در رستوران ها و کافه های مجتمع با نمای آکواریوم کنار کوسه ها و ماهی های زیبای اقیانوسی جانی تازه کنید.
“این نوشته قابل ارتقا می باشد,منتظر نظرات و خاطرات شما هستیم”

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.