آکواریوم دبی; اقیانوس انسان ساز

آکواریوم دبی با تونلی عظیم شامل ۱۰ میلیون لیتر آب بازدیدکنندگان را به تماشای زندگی ۳۳۰۰۰ ماهی، کوسه و گونهٔ آبزیاین دعوت می کند.
تور-نوروزی-دبی-تندیس-تراول-15-1

رکورد بزرگترین پنل آکریلیک جهان در کتاب رکوردهای گینس نشان از عظمت وصف ناپذیر این مجموعه دارد.
مکانی با ۵۰ متر طول ۲۰ متر عرض و ۱۱ متر ارتفاع و ۱۰ میلیون لیتر آب براستی که اقیانوسی ساخته دست انسان است.
78
آکواریوم دبی واقع در دل دبی مال  بزرگترین مجتمع تجاری سرپوشیده جهان تجربه ای شگرف از یک باغ وحش دریایی و یک اقیانوس قابل لمس به شما خواهد داد.

DubaiAquarium_01

بخش اعظمی از آکواریوم زیر پاهای شما در مجتمع تجاری به صورت رایگان قابل بازدید است ولی اگر می خواهید وارد تونل شگفت انگیز شوید بایستی ۳۰ درهم برای بزرگسالان,۲۵ درهم برای کودکان و رایگان برای اطفال پرداخت کنید.

pic-glassbottom3_tcm140-53595
قایق رانی با قایق های کف شیشه ای بر روی آب های پر از کوسه تجربه ای به یاد ماندنی با ۴۰ درهم برایتان به ارمغان خواهد آورد.

shark-dive-dubai-aquarium
اگر شجاعت شنا در کنار کوسه ها و حیوانات دریایی عظیم الجثه را دارید پیشنهاد می کنیم با یک مربی , با کپسول شیشه ای یا قفس های غواصی وارد آب شوید و تجربه ای فراموش نشدنی از غواصی در اقیانوس را با ۷۰ درهم کسب کنید.

ac2

آکواریوم دبی در روز های عادی از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب و در برخی ایام تا ۱۲ شب پذیرای بازدید کنندگان می باشد. همچنین می توانید در رستوران ها و کافه های مجتمع با نمای آکواریوم کنار کوسه ها و ماهی های زیبای اقیانوسی جانی تازه کنید.
“این نوشته قابل ارتقا می باشد,منتظر نظرات و خاطرات شما هستیم”

سانلی اشراقی

من سانلی اشراقی، عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته برنامه ریزی گردشگری دانشگاه تبریز به پایان رسانده ام. از سال 1384 با گذراندن دوره های خبرنگاری به این حرفه علاقه مند شدم و از سال 1386 به طور رسمی وارد این حرفه شدم و با نشریات مختلفی از جمله روزنامه ارک همکاری مستمر داشته ام. پس از آشنایی با پدیده گردشگری علاقمند به تحصیل در این رشته شده و پس از پایان کارشناسی فیزیک هسته ای، به تحصیل در رشته گردشگری پرداختم از اوایل تحصیلم به برقراری ارتباط بین مطبوعات و گردشگری علاقمند بودم و این علاقه من را به سوی فعالیت در این زمینه سوق داد. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوا و طراحی و چاپ ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک به عنوان سردبیر و مدیر مسئول با همراهی تیم ارک توریسم اجرایی کردم . همچنین به عنوان عضو هیئت تحریره نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، فعالیت کردم. سال ۱۳۹۳، تیم ارک توریسم در راستای تولید محتوای الکترونیک ، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی کرد. زمینه تخصصی من در این گروه مباحث تاریخی میباشد در مورد تاریخ پر رمز و راز تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی آذربایجانی تسلط دارم. اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر زمینه های فعالیت ما در تیم متخصص و جوانمان هست. همچنین از سال ۱۳۹۶ پروژه یک دقیقه با تبریز را با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز دنبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.