دریاچه تاهو، دریاچه ای زلال با چشم اندازی نفس‌گیر

دریاچه ‌ها ، رود ها و برکه‌ ها همواره از جاذبه های زیبا و دیدنی جهان هستند که به خاطر محیط سرسبز پیرامونی خود از زیبایی خاصی برخوردارند و  سالانه میزبان تعداد زیادی از گردشگران و علاقه مندان به ورزش های آبی یا ماهیگری هستند .

تعداد دریاچه هایی که بر روی این کره خاکی وجود دارند خیلی زیاد است ، به همین دلیل انتخاب یکی از آنها به عنوان زیباترین دریاچه کار آسانی نیست. در این مطلب قصد داریم دریاچه تاهو که یکی از زیباترین دریاچه های جهان است را برایتان معرفی کنیم .

lake-tahoe-summer-background-wallpaper-4

دریاچه تاهو (Lake Tahoe)  در شهر سیرا نوادا کشور آمریکا قرار دارد و یکی از بزرگترین دریاچه های آب شیرین کوهستانی در جهان محسوب میشود ,  این دریاچه در نوار مرزی کالیفرنیا و نوادا، غرب کارسون ‌سیتی واقع شده ‌است. بیشترین عمق این دریاچه برابر ۵۱۴ متر می‌باشد که دومین دریاچه ی عمیق آمریکا می باشد .

دریاچه تاهو به خاطر زلالی آب و دارا بودن چشم‌ اندازهای کوهستانی در تمامی جهات پیرامونش شهرت دارد که یکی از جاذبه‌های گردشگری مهم برای ایالات‌های کالیفرنیا و نوادا به ‌شمار می‌آید.

lake-tahoe-images-zoom-wallpapers

این دریاچه در حدود ۲ میلیون سال پیش به عنوان بخشی از حوضه آبریز دریاچه تاهو تشکیل شد و دریاچه امروزی تاهو از عصر یخ به شکل کنونی خود درآمده‌ است.

علاوه بر زیبایی های دریاچه تاهو  که باعث هجوم مردم به این منطقه میشود راه اندازی یک سایت  تفریحی که شامل مسابقات ورزشی میشود باعث رونق بیشتر این دریاچه زیبا و دیدنی شده است . علاوه بر این تاهو دارای تعدادی منطقه اسکی ، تفرجگاه تابستانه و جاذبه‌ های گردشگری است. در بخش نوادایی آن نیز کازینو های مختلفی قرار گرفته ‌اند.

blog-heavenly-go-all-in-with-heavenlyheavenly-lake-tahoe-view

در تمامی فصول سال می ‌توان از طریق بزرگ‌ راه‌ هایی که از سمت رینو، کارسون ‌سیتی و ساکرامنتو به تاهو می‌آید به این مکان دسترسی داشت .

 

نگین متین

من نگین متین اقدم عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر و دارای مدرک کارشناسی ارشد اکوتوریسم و کارشناسی مدیریت جهانگردی از دانشگاه تبریز هستم. عاشق سفر و طبیعت هستم به همین دلیل علاقه داشتم رشته‌ام و کارم هم مرتبط با سفر باشه و عمده فعالیت‌هام در زمینه گردشگری هست. اولین فعالیت گردشگری‌ام رو در سال 92 با تولید محتوای گردشگری در ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک شروع کردم و بعدها فعالیت‌ام رو در وب سایت تخصصی گردشگری ارک توریسم، نشریه گردشگری کوله پشتی، اجرای رویدادهای گردشگری و پروژه‌ی یک دقیقه با تبریز ادامه دادم و راهنمای رسمی سازمان میراث فرهنگی استان آذربایجان شرقی هستم. کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم از سال 93 راه اندازی شد و من به تولید محتوای گردشگری به زبان‌های فارسی، ترکی استانبولی و انگلیسی در این وب سایت 5زبانه می‌پردازم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.