رستوران زیرآبی رویایی در مالدیو

تاکنون رستوران های عجیب زیادی دیده ایم، اما رستورانی که در این مطلب می خواهیم برای شما معرفی کنیم بسیار متفاوت تر از بقیه است. رستوران زیرآبی مکان بسیار عجیبی را در عمق آب های زلال جزیره مالدیو فراهم می سازد که با آرامش کامل می توانید در کنار لذت بردن از منظره اطراف، غذای خود را میل کنید.

رستوران “Subsix” حدود ۵۰۰ متر از ساحل فاصله دارد و گردشگران برای دسترسی به آن از قایق سواری استفاده می کنند و به محض ورود با راه پله ای سه لایه رو به رو می شوند

در این رستوران زیر آبی لوسترهایی انتزاعی به سبک ایتالیایی طراحی شده اند که مانند مرجان ها و ستاره های سفید می درخشند.

رستوران زیرآبی Subsix این امکان را برای بازدیدکنندگان فرهم می کند که بدون ماسک و پوشیدن لباس قواصی یا شنا، به اعماق آب دست پیدا کنند. شگفتی و شور و شوق میهمانان از اولین لحظات ورود نشان دهنده منحصر به فرد بودن این رستوران زیرآبی در جهان است.

 subsix_160715_03

subsix_160715_02

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.