سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز مهرماه ۱۳۹۴ برگزار می‌شود

خبرگزاری ارک: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان شرقی گفت: سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز مهرماه ۱۳۹۴ برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، علی‌‌اکبر صفی‌پور در نخستین نشست هماهنگی برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب تبریز،  نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز  را فرصت مناسبی برای ارائه‌ی طرح‌های خلاقانه در حوزه‌ی کتاب و کتابخوانی عنوان کرد و گفت: این نمایشگاه موجب ایجاد رقابت در حوزه‌ی چاپ و نشر می‌شود.

وی بر لزوم برگزاری شکوهمند این نمایشگاه متناسب با شان و جایگاه تبریز تاکید کرد و گفت:  ارائه ی آخرین دستاوردهای حوزه‌ی چاپ و نشر کشوراصلی‌ترین مساله‌ی مورد توجه در برگزاری سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز است.

وی، برگزاری شایسته این نمایشگاه را مرهون همراهی و همکاری مجموعه‌ی مدیریتی و همه‌ دستگاه‌های فرهنگی و تاثیرگذار استان و منطقه برشمرد و از صاحب‌نظران و علاقمندان عرصه ی کتاب و کتابخوانی جهت ارائه‌ی نظرات و پیشنهادات برای تقویت کمی و کیفی این نمایشگاه  دعوت کرد.

در این نشست مسئولین کمیته های فرهنگی و هنری برگزاری سیزدهمین نمایشگاه کتاب تبریز معرفی شدند.

گفتنی است؛ علی‌اکبر صفی‌پور به عنوان رئیس سیزدهمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تبریز، محمدحسن چمیده‌فر؛ مدیر اجرایی نمایشگاه، علی محرمی؛ مسوول کمیته‌ی فرهنگی‌هنری، خدایار خدایی؛ مسوول کمیته‌ی حراست، علی افشنگی،‌مسوول کمیته‌ پشتیبانی، ابراهیم لایقی؛ مسوول کمیته‌ی فعالیتهای قرآنی و دینی، اسرافیل فرج‌اللهی؛ مسوول کمیته‌ مالی، مجید علیزاده؛ مسوول کمیته فناوری‌های دیجیتال، علی پورحسن؛ مسوول کمیته‌ی ناشران، محمدحسین حسینی؛ مسوول کمیته‌ی تبلیغات، عباس زارع؛ مسوول کمیته روابط عمومی و اطلاع‌رسانی و حسین نوری‌وکیلی مسوول دبیرخانه نمایشگاه معرفی شدند.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.