خانه ای در دل صخره با منظره زیبایی از دریا

دو معمار یونانی خانه ای در دل صخره طراحی کرده اند که “کاسا بروتال” (Casa Brutale) نام دارد. این خانه کاملا سبک معماری شناخته شده به عنوان بروتالیسم را تکمیل کرده است. این دو معمار خانه لوکس بروتالیستی خود را در یک صخره تعبیه کرده و یک منظره زیبا و در عین حال ترسناکی را برای آن ایجاد کرده اند.

این دو معمار به نام های ” Antonios Ando Vassiliou” و ” Pantelis Kampouropoulos” پیش بینی کرده اند که استخر پشت بام (در سطح زمین) و دیوارهای زیر زمینی به عنوان عایق عمل خواهند کرد و خانه را همواره خنک نگه خواهند داشت.

در ادامه تصاویر این خانه شگفت انگیز را مشاهده خواهید کرد.

cliff-house-casa-brutale-opa-works-2

cliff-house-casa-brutale-opa-works-3

cliff-house-casa-brutale-opa-works-4

cliff-house-casa-brutale-opa-works-5

cliff-house-casa-brutale-opa-works-6

cliff-house-casa-brutale-opa-works-7

cliff-house-casa-brutale-opa-works-8

cliff-house-casa-brutale-opa-works-9

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.