سفری کوتاه به پارک پرندگان سنگاپور

اگر مسافر جنوب شرق آسیا و کشور سنگاپور هستید شما را دعوت می کنیم به بازدید از بزرگترین پارک پرندگان جهان در سنگاپور.

پارک پرندگان سنگاپور با بیش از ۳۸۰ گونه جانوری و ۵۰۰۰ پرنده به عنوان بزرگترین پارک پرندگان جهان میزبان دوستداران طبیعت و گردشگران می باشد.

با پرداخت ۱۸ دلار سنگاپور برای بزرگسالان و ۹ دلار سنگاپور برای ۳ تا ۱۲ سال  ورودی پارک پرندگان سنگاپور می توانید به دور دست ترین نقاط آفریقا سری بزنید و پرندگان هر منطقه در محیط  طبیعی خود از نزدیک مشاهده کنید و از زیبایی های خلقت لذت ببرید. در کنار زیبایی های طبیعی پارک استراحت در کنار مرتفع ترین آبشار ساخته دست بشر آرامشی دل انگیز به همراه خواهد داشت.

نمایش پرندگان در کنار عکس های یادگاری با پرندگان نادر ، رستوران ها و فروشگاه های داخل پارک ساعات مفرحی برای بازدیدکنندگان آن مهیا می سازد.

ساعات بازدید پارک پرندگان سنگاپور ۹ صبح تا ۶ بعد از ظهر می باشد.

هیچگاه عکس و تصویر گویای زیبایی های واقعی طبیعت نیست اما می توان ادعا کرد که می توان ذره ای از لذت های بصری را با مشاهده تصاویر چشید.

در اینجا می توانید مجموعه عکس  کوچکی از زیبایی های پارک پرندگان سنگاپور را مشاهده کنید:

[Best_Wordpress_Gallery id=”46″ gal_title=”پارک پرندگان سنگاپور”]

عکس از سانلی اشراقی

سانلی اشراقی

من سانلی اشراقی، عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته برنامه ریزی گردشگری دانشگاه تبریز به پایان رسانده ام. از سال 1384 با گذراندن دوره های خبرنگاری به این حرفه علاقه مند شدم و از سال 1386 به طور رسمی وارد این حرفه شدم و با نشریات مختلفی از جمله روزنامه ارک همکاری مستمر داشته ام. پس از آشنایی با پدیده گردشگری علاقمند به تحصیل در این رشته شده و پس از پایان کارشناسی فیزیک هسته ای، به تحصیل در رشته گردشگری پرداختم از اوایل تحصیلم به برقراری ارتباط بین مطبوعات و گردشگری علاقمند بودم و این علاقه من را به سوی فعالیت در این زمینه سوق داد. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوا و طراحی و چاپ ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک به عنوان سردبیر و مدیر مسئول با همراهی تیم ارک توریسم اجرایی کردم . همچنین به عنوان عضو هیئت تحریره نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، فعالیت کردم. سال ۱۳۹۳، تیم ارک توریسم در راستای تولید محتوای الکترونیک ، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی کرد. زمینه تخصصی من در این گروه مباحث تاریخی میباشد در مورد تاریخ پر رمز و راز تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی آذربایجانی تسلط دارم. اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر زمینه های فعالیت ما در تیم متخصص و جوانمان هست. همچنین از سال ۱۳۹۶ پروژه یک دقیقه با تبریز را با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز دنبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.