قبیله ای مرده خوار در هند با عادات وحشتناک

در هندوستان قبیله ای مرده خوار به نام وارانسی وجود دارد که با عادات و ویژگی های خود همه را شگفت زده می کند.

این قبیله مرده خوار در ساحل رود گنگ و معمولا در گورستان زندگی می کنند. این قبیله سر حیوان را به طور خام و گوشت بدن مردگان را می خورند. بدن خود را با خاکستر آتش می پوشانند. از جمجمه انسان به عنوان جام شراب و از استخوان های مردگان به عنوان تختخواب استفاده می کنند.

همچنین اعضای این قبیله وحشتناک توانایی پیش بینی آینده را دارند.

اهداف این مردم کشف حقایق معنوی بوده و با انجام این کارها به تفکرات و سوالات فلسفی خود دست می یابند. این اعمال به نوعی جزو اعتقادات آن هاست. همچنین این افراد معتقدند کارهایی که انجام می دهند، پیری را از آن ها دور می کند و به آن ها نیروی فوق العاده می بخشد.

یک عکاس ایتالیایی به نام “کریستیانو اوستینلی” چندی پیش به این قبیله مرده خوار سفر کرده و تصاویری از مردم آن تهیه و منتشر کرد.

هندوستان (1)

هندوستان (2)

هندوستان (3)

هندوستان (4)

هندوستان (5)

هندوستان (7)

هندوستان (8)

هندوستان (9)

هندوستان (11)

هندوستان (12)

هندوستان (13)

مرده خوار (6)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.