درختان خمیده و استثنایی در آمریکا

تا به حال همه ما درخت هایی عجیب با شکل های خمیده دیده ایم. ولی در آمریکا درختان خمیده ای وجود دارند که غیر عادی هستند. البته این خمیدگی ها طبیعی نبوده و برای همین فقط در آمریکا شاهد آن هستیم.

در زمان‌های قدیم برخی از اهالی آمریکا از درختان برای علامتگذاری مکان های مهم استفاده می کردند. آن ها درخت ها را در طول سالیان دراز به اشکال مختلف خم می کردند. این علامتگذاری ها معمولا در نقاطی که منابع آب و غذا بود انجام میشد تا به راحتی توسط افراد تازه وارد قابل شناسایی باشد.

اگر از درختان خمیده آمریکا خوشتان آمد، ارک توریسم همچنین تماشای درختان بر باد رفته نیوزیلند را برای شما پیشنهاد می کند.

 درختان خمیده آمریکا (3)

درختان خمیده

درختان خمیده

درختان خمیده2

درختان خمیده1

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.