تله کابین سنگاپور

تله کابین سنگاپور قطعأ جالب ترین و جذاب تربن راه برای رسیدن به جزیره سنتوزا است. این تله کابین یکهزار و ششصد مترییکی از چند راه دسترسی به جزیره تفریحی سنتوزا می باشد. کابین های هشت نفره این تله کابین با ارائه دید ۳۶۰ درجه از آسمان سنگاپور لذت استفاده از تله کابین را دوچندان میکند.

مشاهده تصویری کامل و هوایی از بزرگترین بندر جهان و کشتی های تجاری ، تفریحی و کوروزهای لوکس خاطراتی ناب برای مهمانان به حای می گذارد. و همچنین تجربه ای متفاوت از سفر به جزیره سنتوزا و جاذبه های سنگاپور برای مسافران و با امکانات ویژه این تله کابین تدارک دیده شده است.

پرواز با قهرمانان محبوب نسل های مختلف مانند سوپرمن ، زن شگفت انگیز،بتمن و …با سیستم ۴DC تله کابین سنگاپور و عکس یادگاری ۳D خانوادگی با مجسمه های به اندازه واقعی امکانات جدید و مفرح این تله کابین ها است.

صرف شام و استفاده از امکانات تفریحی ساعات لذت بخشی را برایمسافران و مهمانان تله کابین سنگاپور می آفریند.

سیستم های پرداخت متنوع ، رزرو از راه دور و کارت های عضویت دسترسی را برای مهمانان تله کابین سنگاپور تسهیل می کند.

مجموعه عکس کوچکی از تله کابین سنگاپور را در زیر می توانید مشاهده کنید.

[Best_Wordpress_Gallery id=”50″ gal_title=”تله کابین سنگاپور”]

عکس از سانلی اشراقی

سانلی اشراقی

من سانلی اشراقی، عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته برنامه ریزی گردشگری دانشگاه تبریز به پایان رسانده ام. از سال 1384 با گذراندن دوره های خبرنگاری به این حرفه علاقه مند شدم و از سال 1386 به طور رسمی وارد این حرفه شدم و با نشریات مختلفی از جمله روزنامه ارک همکاری مستمر داشته ام. پس از آشنایی با پدیده گردشگری علاقمند به تحصیل در این رشته شده و پس از پایان کارشناسی فیزیک هسته ای، به تحصیل در رشته گردشگری پرداختم از اوایل تحصیلم به برقراری ارتباط بین مطبوعات و گردشگری علاقمند بودم و این علاقه من را به سوی فعالیت در این زمینه سوق داد. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوا و طراحی و چاپ ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک به عنوان سردبیر و مدیر مسئول با همراهی تیم ارک توریسم اجرایی کردم . همچنین به عنوان عضو هیئت تحریره نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، فعالیت کردم. سال ۱۳۹۳، تیم ارک توریسم در راستای تولید محتوای الکترونیک ، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی کرد. زمینه تخصصی من در این گروه مباحث تاریخی میباشد در مورد تاریخ پر رمز و راز تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی آذربایجانی تسلط دارم. اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر زمینه های فعالیت ما در تیم متخصص و جوانمان هست. همچنین از سال ۱۳۹۶ پروژه یک دقیقه با تبریز را با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز دنبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.