درحالی که تمام هتل‌ها در سراسر جهان سعی می‌کنند با ارائه خدمات رفاهی و آسایشی مشتریان خود را افزایش بدهند یک هتل عجیب راه دیگری را انتخاب کرده است.

یکی از نقاط رعب­ آور جهان ، هتل وحشت در لاس وگاس است که سالانه گردشگران ماجراجوی بسیاری را جذب خود می­کند. هتل وحشت مساحتی در حدود ۱۳۹۳ مترمربع دارد و ساخت آن حدود ۱۰ میلیون دلار برای سازندگانش هزینه داشته است. سازندگان معتقدند که هزینه بالای ساخت هتل، ارزش ترس و وحشتی را که مهمانان هتل تجربه می­کنند، دارد. این هتل با استفاده از انواع وسایل و روش‌های مختلف ایجاد رعب و وحشت، پذیرای متقاضیان ترس و وحشت است.

راهروهای این هتل تا جایی که امکان دارد به شکل قدیمی وکهنه ساخته شده و درهای اتاق‌های آنها به صورت آهنی و به بدترین شکل ممکن طراحی شده است. افرادی که در این هتل ساکن می‌شوند هرگونه ترس و وحشت را به جان می‌خرند . فضای هتل طوری طراحی شده که ترس و وحشت را به بازدیدکننده انتقال می‌دهد.

به عنوان نمونه آینه‌های دستشویی این هتل همگی خون‌آلود است و حتی در گوشه و کنار رختشویی آن تکه‌هایی از پوست مصنوعی انسان دیده می‌شود. جالب اینجاست که بعضی از مشتاقان ترس و وحشت، جشن‌های عروسی خود را در این هتل  ترسناک برپا می‌کنند.

39a90bcbdccecb6f76d2cadc5963005e 254836_385 254837_991 DMT_3027lowke-800x532PHOTO-CREDIT-Denise-Trucello-

دسته بندی ها : آشنایی با هتل های جهان

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.