گشتی رویایی در جنگل های انگلستان

در گوشه و کنار جهان مناظری وجود دارند که شاید در نگاه اول تاحدودی رویایی به نظر برسند ولی با کمی دقت و تمرکز به واقعی بودن آن ها می توان پی برد. بااینکه رفتن به برخی از مکان ها برای بیشتر ما دور از دسترس است اما به لطف عکاسان خوش ذوق تماشای تصاویر این نوع جاذبه ها برای ما میسر می شود.

هنرمند ماهری به نام الی دیویس در انگلستان هفت سال از عمر خود را برای تبدیل مناظر زیبا به آثار هنری جذاب صرف کرده است. این هنرمند در تصاویر خود به نحو احسن عناصر مختلف مناظر را به تصویر می کشد.

به گفته این هنرمند در وب سایت خود: “جنگل تلاقی طبیعت، فرهنگ و فعالیت های انسانی را نشان می دهد. جنگل ها نمادهای بالقوه ای در فرهنگ عامه، افسانه و اسطوره، مکان های سحرآمیز و همچنین مرموز و خطرناک می باشند.”

در این مطلب نظاره گر تصاویر گرفته شده توسط این هنرمند ماهر خواهیم بود که امیدواریم از دیدن آن ها لذت ببرید.

جنگل های انگلستان (1)جنگل های انگلستان (3)جنگل های انگلستان (8)جنگل های انگلستان (10)جنگل های انگلستان (12)جنگل های انگلستان (14)جنگل های انگلستان (15)جنگل های انگلستان (4)جنگل های انگلستان (5)جنگل های انگلستان (7)جنگل های انگلستان (11)جنگل های انگلستان (13)جنگل های انگلستان (16)جنگل های انگلستان (18)جنگل های انگلستان (20)جنگل های انگلستان (22)جنگل های انگلستان (21)جنگل های انگلستان (6)جنگل های انگلستان (17)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.