در گوشه و کنار جهان مناظری وجود دارند که شاید در نگاه اول تاحدودی رویایی به نظر برسند ولی با کمی دقت و تمرکز به واقعی بودن آن ها می توان پی برد. بااینکه رفتن به برخی از مکان ها برای بیشتر ما دور از دسترس است اما به لطف عکاسان خوش ذوق تماشای تصاویر این نوع جاذبه ها برای ما میسر می شود.

هنرمند ماهری به نام الی دیویس در انگلستان هفت سال از عمر خود را برای تبدیل مناظر زیبا به آثار هنری جذاب صرف کرده است. این هنرمند در تصاویر خود به نحو احسن عناصر مختلف مناظر را به تصویر می کشد.

به گفته این هنرمند در وب سایت خود: “جنگل تلاقی طبیعت، فرهنگ و فعالیت های انسانی را نشان می دهد. جنگل ها نمادهای بالقوه ای در فرهنگ عامه، افسانه و اسطوره، مکان های سحرآمیز و همچنین مرموز و خطرناک می باشند.”

در این مطلب نظاره گر تصاویر گرفته شده توسط این هنرمند ماهر خواهیم بود که امیدواریم از دیدن آن ها لذت ببرید.

جنگل های انگلستان (1)جنگل های انگلستان (3)جنگل های انگلستان (8)جنگل های انگلستان (10)جنگل های انگلستان (12)جنگل های انگلستان (14)جنگل های انگلستان (15)جنگل های انگلستان (4)جنگل های انگلستان (5)جنگل های انگلستان (7)جنگل های انگلستان (11)جنگل های انگلستان (13)جنگل های انگلستان (16)جنگل های انگلستان (18)جنگل های انگلستان (20)جنگل های انگلستان (22)جنگل های انگلستان (21)جنگل های انگلستان (6)جنگل های انگلستان (17)

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.