فرودگاه بندر لنگه سالهاست پل ارتباطی حمل خودرو و مسافر از ایران به دبی و بالعکس است و در این میان نه تنها منافع دو کشور از لحاظ اقتصاد و ارز آوری تامین می شود بلکه تعامل فرهنگی و اجتماعی موجب افزایش ارتباطات می گردد. اینک شنیده ها حکایت از کاهش این تعاملات دارد در حالی که رئیس فرودگاه بندرلنگه این موضوع را تکذیب کرد.

«خشایار حاجی‌زاده»، رئیس فرودگاه بندرلنگه با بیان این که خبر مربوط به کاهش پروازهای بین‌المللی فرودگاه بندرلنگه را تکذیب می‌کنم، گفت: «چراکه پرواز به مقصد دبی از این فرودگاه هیچ تغییری نداشته و در زمان تعیین شده انجام می‌گیرد. حتی شرکت هواپیمایی آسمان پرواز به مقصد دبی را بر عهده دارد که در هفته یک پرواز رفت و برگشت دارد.»

حاجی‌زاده در ادامه بیان داشت: اما به‌دلیل کمبود ناوگان تعداد پروازهای داخلی فرودگاه به مقصد تهران ـ شیراز ـ بندرلنگه از سه پرواز در هفته به دو پرواز کاهش یافته است.

به گفته او، شرکت هواپیمایی ایران‌ایر به‌دلیل کمبود ناوگان فوکر ۱۰۰ پروازهای خود به این فرودگاه را به دو پرواز رسانده است.

وی با بیان این که تقاضای مسافر در این فرودگاه همچنان بالا است اذعان داشت: «درصدد هستیم تعداد پروازها را برای سال آتی افزایش دهیم.»

دسته بندی ها : اخبار گردشگری

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.