رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری برای شرکت در مراسم گشایش نمایشگاه بین‌المللی گردشگری (ITB) برلین و پنجمین اجلاس وزرای گردشگری عضو پروژه راه ابریشم سازمان جهانی جهانگردی امروز به آلمان رفت.

مسعود سلطانی‌فر با همراهی مرتضی رحمانی‌موحد – معاون گردشگری این سازمان –  در طول این سفر چند روزه، دیدارهایی با همکاران و اعضای خانواده ایرانیان و نمایندگی سیاسی جمهوری اسلامی در آلمان خواهد داشت و در ادامه، در نشست‌های دوجانبه با مقامات و تشکل‌ها و صنوف مرتبط با صنعت گردشگری آلمان با موضوع تسهیل ورود گردشگران اروپایی شرکت خواهد کرد. شرکت در مراسم گشایش نمایشگاه بین‌المللی گردشگری (ITB) برلین از برنامه‌های روز نخست سفر رییس سازمان میراث فرهنگی و گردشگری است.

چهل‌ونهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی گردشگری (ITB) برلین ۱۳ تا ۱۶ اسفندماه ۹۳ برابر با ۴ تا ۷ مارچ ۲۰۱۵ با حضور ۱۸۰ کشور از پنج قاره برگزار می‌شود. گذشت حدود نیم قرن از برگزاری این نمایشگاه اهمیت آن را دوچندان می‌کند.

ایران در نمایشگاه امسال برلین با همراهی اداره‌های میراث فرهنگی و گردشگری برخی استان‌ها، دفاتر و شرکت‌های گردشگری، حمل و نقل، شرکت‌های برپاکننده سفرهای آبی و دریایی، انجمن‌ها و دفاتر گردشگری شهری، کمپانی‌های اجاره ماشین، تورگردانان، خطوط هوایی، فرودگاه‌ها، هتل‌ها و اقامتگاه‌ها در غرفه‌ای به وسعت یک‌هزار و ۹۰ متر مساحت شرکت کرده است.

سلطانی‌فر امروز اسفندماه در پنجمین اجلاس وزرای گردشگری عضو پروژه راه ابریشم سازمان جهانی جهانگردی حضور می‌یابد.

دسته بندی ها : اخبار گردشگری

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.