سفر تصویری به بلژیک

بلژیک کشوری در غرب اروپا و یکی از اعضای اتحادیه اروپا است. پایتخت این کشور بروکسل می باشد. بلژیک که محل تلاقی فرهنگ های مختلف است، نقشی بسیار مهم در اروپا بازی می کند. از مرکز قرون وسطایی شهر بروکسل گرفته تا معبد سورئال قرن بیست و یکمی آن، همه و همه صحنه هایی خارق العاده را به توریست ها عرضه می دارند.

این کشور با تمام زیبایی های خود یکی از مقاصد محبوب گردشگران محسوب می شود. در این مطلب گلچینی از تصاویر این کشور زیبا را برای شما ارائه می دهیم که امیدواریم از دیدن آن ها لذت ببرید.

خیابانی زیبا در دوربی1

کلیسای جامع بانوی ما در آنتورپ2

موتورسیکلت قدیمی در مقابل یک خانه در لیر3

برج ناقوس کلیسا در الست4

قلعه Betho در تونگرن5

سنگفرش و دوچرخه در الست6

برج ناقوس کلیسا در لیر7

کانالی در بروژ8

کافه ای در کنار کانال9

تالاری در بلژیک10

چشم اندازی از دیکسموید11

قلعه و کلیسایی در دینان12

غروب تابستان13

قلعه گریوین استین در گنت14

بروکسل15

شکوفه های میوه16

شهر گنت17

رستوران های شهر لوون18

مرکز شهر نامور19

راهی زیبا در کنار رودخانه20

خانه های سنگی در دوربی21

میدان شهر نامور22

درخت چپل23

تپه شیر در واترلو24

وافل خوشمزه بلژیکی25

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.