رجا اعلام کرد این اقدام به منظور دسترسی هموطنان به همه قطارهای رجا صورت گرفته و هموطنان می توانند با کسب اطلاعات بیشتر از جدول تخفیفات، سفر مطلوبی را با قیمت های ارزان تر برای خود مهیا کنند.

تخفیفات ارائه شده از سوی شرکت رجا در مسیرهای رفت و برگشت برای تاریخ های مختلف این ایام، برای قطارهای فوق العاده قم- مشهد(اتوبوسی)، فوق العاده ۲۲ مشهد (اتوبوسی)، سمنان – مشهد(معمولی صندلی)، شاهرود- مشهد(معمولی صندلی)، فوق العاده ۶ مشهد(اتوبوسی)، تهران – زاهدان(۶ تخته) و تهران – طبس (لوکس ۶ تخته) بین ۵ تا ۱۵ درصد است.

هموطنان می‌توانند با برخورداری از تخفیف ۱۰ تا ۲۰ درصدی با قطارهای فوق العاده گرگان (۶ تخته معمولی)، مشهد – سمنان(معمولی صندلی کوپه ای) قطار مشهد- شاهرود(معمولی صندلی کوپه ای)، تهران – میانه ۱ و ۲ (اتوبوسی معمولی و تهویه دار)، تندروی پردیس تهران میانه و تهران – زنجان(پردیس)، قطار تهران – یزد ۱(صبا دو طبقه تندرو)، قطار فوق العاده ۳ و ۴ و ۶ و ۷ و ۲۲ و مشهد (اتوبوسی) و قطار تهران – زاهدان(پلور سبز لوکس ۴ تخته) سفر کنند.

برای سفر با قطارهای تهران – زنجان(ارم ریل‌باس)، عادی تهران – مشهد(صبا دوطبقه)، و تهران خواف (معمولی صندلی کوپه ای) نیز برای تاریخ های مختلف در مسیر رفت و برگشت تخفیف از ۲۰ تا ۳۰ درصد اعمال می شود.

جدول تخفیف‌ قطارهای مختلف رجا برای تاریخ‌های ۲۵ اسفند لغایت ۱۶ فرودین ماه سال ۹۴ در سایت شرکت حمل‌ونقل ریلی رجاء به نشانی WWW.RAJA.IR قابل مشاهده است.

دسته بندی ها : اخبار گردشگری

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.