بهترین مقاصد مسافرتی در بهار

استانبول (Istanbul)

شهر استانبول در هر فصلی زیبایی خاص خود را دارد. در بهار از همیشه زیباتر است. مسافرت به این کشور مقرون به صرفه نیز می باشد.استانبول بزرگ‌ترین شهر کشور ترکیه و مرکز فرهنگی و اقتصادی آن است. این شهر در کنار تنگه بسفر و دریای مرمره قرار دارد. تنگه بسفر دو قاره آسیا و اروپا را جدا می‌کند و استانبول تنها شهر بزرگ جهان است که در دو قاره قرار دارد. بندر طبیعی شاخ طلایی یا خلیج در این شهر واقع است.این کلان شهر به عنوان پایتخت فرهنگ اروپا در سال ۲۰۱۰ انتخاب شده‌است. همچنبن از لحاظ تعداد گردشگران خارجی سومین شهر توریستی جهان به شمار می‌رود.

 

استانبول

اورلاندو (Orlando)
اورلاندو شهری در ایالت فلوریدای آمریکا و یکی از مشهورترین مقاصد گردشگری است. به اورلاندو «زیبا شهر» می گویند و نماد آن دریاچه Eolaاست. همچنین به عنوان «پایتخت پارک های دنیا» نیز شناخته می شود. والت دیزنی نیز در نزدیکی این شهر قرار دارد.

 

اورلاندو

ونکوور (Vancouver)
شهری واقع در استان بریتیش کلمبیا در کشور کانادا است وبندرگاهی مهم محسوب می شود. این شهر در بهار بندری بسیار زیبا است و هوای آنجا هنوز خنک است. قیمت هتل ها نیز در این شهر در بهترین وضعیت خود قرار دارند.

 

ونکوور

دنور (Denver)
دنور یکی از شهرهای آمریکا و پایتخت ایالت کلورادو در این کشور است. این شهر با چشم اندازهای زیبای بهاری و پیست های اسکی که در نزدیکی آن قرار دارند یکی از بهترین انتخاب ها برای سفرهای بهاری محسوب می شود. هزینه های تفرجگاه های زمستانی در روزهای اولیه فصل بهار بسیار کم هستند و می توانید در هتل های این منطقه اقامت خوبی داشته باشید.

 

دنور

دوبلین (Dublin)
دوبلین پایتخت و پرجمعیت‌ترین شهر کشور جمهوری ایرلند است. این شهر بیش از یک میلیون تن جمعیت دارد و در کرانه رود لیفی واقع شده‌است و از نظر آب و هوا وضعیت بهتری نسبت به سایر شهرهای بزرگ بریتانیا دارد. فروشگاه های این شهر در ماه مارس و آوریل تخفیف های خوبی به مشتری ها می دهند. هوا و طبیعت هم خوب و زیبا هستند و می توانید برای اقامت بهاری چند روزه در این شهر برنامه ریزی کنید.

 

دوبلین

چارلستون (Charleston)
چارلستون یکی از شهرهای ایالت کارولینای جنوبی است. برای تمدد اعصاب و لذت بردن از طبیعت زیبا و قدم زدن در کنار ساحل در هوای خنک و دوست داشتنی خوب است .

 

چارلستون

سان‌فرانسیسکو (San Francisco)
سان‌فرانسیسکو چهارمین شهر بزرگ ایالت کالیفرنیای ایالات متحده آمریکا است و در کنار خلیج سان‌فرانسیسکو واقع است. چندین جزیره درون خلیج و جزایر فارالون نیز که در ۲۷ مایلی ساحل در اقیانوس آرام قرار دارند بخشی از محدوده شهری سانفرانسیسکو بشمار می‌آیند.در فصل بهار که سفرهای تجاری به این شهر کاهش پیدا می کنند، هزینه اقامت در هتل های آن کم می شود .

 

سان فرانسیکو

لاس وگاس (Las Vegas)
لاس وگاس در ایالت نوادا در ایالات متحده آمریکا است. نام این شهر که در زبان اسپانیایی به معنی مراتع سبز است گاهی صرفا وگاس خوانده می‌شود و یکی از بزرگ‌ترین مراکز سرگرمی در دنیا بشمار می‌آید. برخلاف نام آن به دلیل قرارگرفتن در صحرای نوادا آب و هوای خشک و بی آبی دارد.
رفتن به لاس وگاس پول زیادی می خواهد. اما یکی از بهترین زمان ها برای سفر به این شهر اوایل بهار است زیرا هوا هنوز خیلی گرم نشده است و می توانید از انواع تفریحات آنجا لذت ببرید.

 

لاس وگاس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.