برج هایی شگفت انگیز از شن های یخ زده

عکاس معروفی به نام Joshua Nowicki زمانی که در ساحل دریاچه میشیگان در حال پیاده روی بود، با منظره ی فوق العاده ای رو به رو شد. منظره ای که توجه او را به خود جلب کرد، برج های عجیب و غریبی بود که از شن و ماسه به ارتفاع ۳۰ سانتی متر تشکیل شده بود.

به نظر می رسد که این برج ها ترکیب خاصی از سرمای شدید و وزش باد بوده است. باد باعث ساییده شدن شن های یخ زده شده و برج هایی منحصر به فرد را تشکیل داده است.

متاسفانه این منظره تماشایی و زیبا کوتاه مدت بود زیرا زمانی که این عکاس برای گرفتن عکس های بیشتر از این پدیده استثنایی به محل بازگشت، با برج هایی ذوب شده مواجه شد.1 3 4 5 6

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.