بدهی معاونت گردشگری، حج و زیارتی‌ها را عصبانی‌کرده‌است؟

آخرین نشست خبری سال ۹۳ معاونت گردشگری درحالی برگزار شد که اصحاب رسانه با آسانسورهای غیر فعال معاونت گردشگری روبه‌رو شدند.

کار نکردن هر سه آسانسور معاونت گردشگری سئوال برانگیز بود چنانکه پیگیری‌های خبرنگار CHN منجر به پاسخ سئوالات شد.

شنیده‌ها از بدهی سرسام آور معاونت گردشگری به سازمان حج و زیارت حکایت دارد. صحبت از ارقام میلیاردی است!!!

گویا دو سال است که معاونت گردشگری اجاره خود را به مالک پرداخت نکرده‌است و سازمان حج و زیارتی‌ها از این امر عصابی هستند. اینگونه است که حدود یک هفته‌ای می‌شود آسانسورها را قطع کرده‌اند.

البته چندی قبل خبرها از بیرون ریختن میز و صندلی‌های معاونت گردشگری به دلیل پرداخت نکردن اجازه ملک حکایت داشتند که تکذیب شد و مشخص شد که داستان چیز دیگری بوده‌است. سازمان حج و زیارتی‌ها به دلیل آنکه این تیر و تخته‌ها در بخش پاگرد ساختمان نمای بیرونی را بر هم ریخته بود از معاونت گردشگری درخواست کرد تا سر و سامانی به آن بدهد که محقق نشد و به ناچار خودشان وارد عمل شدند تا به پیرایش ساختمان حج و زیارت مبادرت کنند.

قضیه بدهی معاونت گردشگری به سازمان حج و زیارت جدی است چنانکه «مهدی شهسواری» رییس روابط عمومی سازمان حج و زیارت نیز این امر را تایید کرد و گفت: «معاونت گردشگری قطعا به سازمان حج و زیارت بدهی دارد.»

البته خبرهایی هم وجود دارد که ممکن است معاونت گردشگری از آن بی خبر باشد. شنیده شده اگر معاونت گردشگری بدهی خود را نپردازد، برق‌شان هم قطع می‌شود.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.