آخرین نشست خبری سال ۹۳ معاونت گردشگری درحالی برگزار شد که اصحاب رسانه با آسانسورهای غیر فعال معاونت گردشگری روبه‌رو شدند.

کار نکردن هر سه آسانسور معاونت گردشگری سئوال برانگیز بود چنانکه پیگیری‌های خبرنگار CHN منجر به پاسخ سئوالات شد.

شنیده‌ها از بدهی سرسام آور معاونت گردشگری به سازمان حج و زیارت حکایت دارد. صحبت از ارقام میلیاردی است!!!

گویا دو سال است که معاونت گردشگری اجاره خود را به مالک پرداخت نکرده‌است و سازمان حج و زیارتی‌ها از این امر عصابی هستند. اینگونه است که حدود یک هفته‌ای می‌شود آسانسورها را قطع کرده‌اند.

البته چندی قبل خبرها از بیرون ریختن میز و صندلی‌های معاونت گردشگری به دلیل پرداخت نکردن اجازه ملک حکایت داشتند که تکذیب شد و مشخص شد که داستان چیز دیگری بوده‌است. سازمان حج و زیارتی‌ها به دلیل آنکه این تیر و تخته‌ها در بخش پاگرد ساختمان نمای بیرونی را بر هم ریخته بود از معاونت گردشگری درخواست کرد تا سر و سامانی به آن بدهد که محقق نشد و به ناچار خودشان وارد عمل شدند تا به پیرایش ساختمان حج و زیارت مبادرت کنند.

قضیه بدهی معاونت گردشگری به سازمان حج و زیارت جدی است چنانکه «مهدی شهسواری» رییس روابط عمومی سازمان حج و زیارت نیز این امر را تایید کرد و گفت: «معاونت گردشگری قطعا به سازمان حج و زیارت بدهی دارد.»

البته خبرهایی هم وجود دارد که ممکن است معاونت گردشگری از آن بی خبر باشد. شنیده شده اگر معاونت گردشگری بدهی خود را نپردازد، برق‌شان هم قطع می‌شود.

دسته بندی ها : اخبار گردشگری

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.