ویژگی باورنکردنی پاسپورت کانادایی و نمایش تصاویر پنهان شده

پاسپورت کانادایی به طور بالقوه تمایز غیرمنتظره ای با گذرنامه های دیگر دارد. صفحات پاسپورت کانادایی (که در اواسط ۲۰۱۳ منتشر شده) با تصاویر سرگرم کننده و رنگارنگ راکتیو UV پوشیده شده است که فقط در تاریکی دیده می شوند.

این تصاویر به صورت هوشمندانه در بخش هایی از هر صفحه گنجانده شده اند که زیر نور طبیعی قابل مشاهده نیستند ولی در تاریکی این دو تصویر به صورت مکمل دیده می شوند. این تصاویر همراه با یک تراشه بیومتریک در پشت پاسپورت، با تمام اقدامات امنیتی طراحی شده است. به طوری که تکثیر و یا جعل پاسپورت کانادایی بسیار مشکل و حتی امکان پذیر می باشد.


پاسپورت کانادایی

پاسپورت کانادایی

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

پاسپورت کانادایی

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

3 Comments

  1. خیلی جالب بود، مرسی

  2. این خبرو اصلا نشنیده بودم.مطلب تازه ای بود

  3. kheyli ziba dide mishe aliye

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.