لاس وگاس شهری غرق شده در نور

عکاس مشهوری به نام Vincent Lafort علاقه دارد تصاویر شگفت انگیزی از شهرهای مختلف در شب بگیرد. شهر لاس وگاس نیز از این مجموعه مستثنا نیست.

این عکاس ماهر برای دیدن چشم اندازی زیبا به وسیله یک هلیکوپتر به ارتفاع ۳۰۰۰ متری زمین صعود کرده است. او ابتدا کمی ترس داشته ولی با دیدن منظره فوق العاده این شهر ترس او از بین رفته است. شهر لاس وگاس همچون جزیره ای نورانی به نظر می رسید. این عکاس حرفه ای توانست تصاویر بی نظیری را از این شهر بگیرد و زیبایی این شهر را در شب به نمایش بگذارد.

las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-2 las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-3 las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-4 las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-5 las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-6 las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-7 las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-8 las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-9 las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-10 las-vegas-aerial-photography-vincent-laforet-11

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.