در جهان سرزمین های زیادی وجود دارند که در سرما به گونه ای خاص می درخشند و شما با سفر به این مکان ها، می توانید فصلی متفاوت را تجربه کنید. در این مطلب نیز قصد داریم به یکی از بهترین مقاصد زمستانی اشاره کنیم که طعم بهاری آن شما را شگفت زده خواهد کرد. در ماه های ژانویه و فوریه، معجزه ای باورنکردنی در چشم انداز اسپانیا پدید می آید. به صراحت می توان گفت که شکوفه درختان بادام یکی از بهترین لحظاتی است که طبیعت مادر همه ساله در اندلس اسپانیا به ارمغان می آورد.

almond-blossom2-640x318

هر سال رنگ های سفید و صورتی مناظر مدیترانه را فرا می گیرد که طعمی از بهار را در دل زمستان به بازدیدکنندگان هدیه می کند. در این زمان از سال، مناطقی که دارای درختان بادام هستند، لباسی زیبا از شکوفه های رنگارنگ به تن می کنند؛ دقیقا زمانی که سردی هوا به اوج خود می رسد!

almond

در مالاگا، در جنوب اسپانیا، بسیاری از برنامه های سفر وجود دارد که به شما اجازه می دهد با دیدن زیبایی شکوفه های گیلاس از آن ها لذت ببرید. یکی از محبوب ترین مسیرها از طریق روستای اندلس به کازابرمجا، مولمنار،  پریانا و آلفارنت می باشد. در طول این مسیر ما شاهد منظره ای متضاد در میان دشت های کازابرمجا و کوه های صخره ای آلفارنت خواهیم بود.

DSC_3826blossom

اسپانیا به عنوان دومین تولیدکننده بادام در جهان:

بادام نماد بین المللی اسپانیا است. در حقیقت، اسپانیا بعد از آمریکا، دومین تولیدکننده بزرگ بادام در جهان می باشد. در اسپانیا، بسیاری از درختان بادام در منطقه مدیترانه ای یافت می شود و این کشور هر سال ۲۶۰۰۰۰ تن بادام تولید می کند.

4961 20140208_Andalusia_Spain_0001 Almond-blossom-685x455

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.