دستان خیال پرداز به خانه هنرمندان می‌روند

سرویس خبری روزنامه ارک -نمایشگاه صنایع دستی دستان خیال پرداز ۲  به منظور ترویج صنایع دستی و هنرهای سنتی از ۱۰ الی ۱۷ بهمن ما ۱۳۹۳ در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش  مهر، این نمایشگاه به همت اداره کل توسعه و ترویج و در راستای برنامه‌های گفتمان سازی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، با هدف فراهم آوردن فرصتی مناسب برای ارتباط مخاطبان مختلف با آثار صنایع دستی و هنرهای سنتی برگزار می‌شود.

در دستان خیال پرداز ۲ مجموعه آثاری از هنرمندان پیشکسوت و جوان در رشته های مختلف صنایع دستی و هنرهای سنتی ایرانی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفته تا زمینه موثری برای ارتباط شهروندان با تولیدات اصیل فرهنگی فراهم آید. همچنین آثار ارائه شده در این نمایشگاه در کنار اهداف ترویجی آن، قیمت گذاری شده و علاقمندان می توانند اثر مورد نظر خود را خریداری کنند.

آیین افتتاحیه این نمایشگاه با حضور معاون صنایع و هنرهای سنتی، مدیران ستادی این حوزه و جمع کثیری از هنرمندان روز جمعه ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۸ در محل خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه دستان خیال پرداز ۱ آذرماه سال گذشته در محل خانه هنرمندان برگذار شد که با استقبال مطلوبی از سوی علاقمندان به هنرهای سنتی و صنایع دستی ایرانی روبرو شد.

 

سانلی اشراقی

من سانلی اشراقی، عضو هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته برنامه ریزی گردشگری دانشگاه تبریز به پایان رسانده ام. از سال 1384 با گذراندن دوره های خبرنگاری به این حرفه علاقه مند شدم و از سال 1386 به طور رسمی وارد این حرفه شدم و با نشریات مختلفی از جمله روزنامه ارک همکاری مستمر داشته ام. پس از آشنایی با پدیده گردشگری علاقمند به تحصیل در این رشته شده و پس از پایان کارشناسی فیزیک هسته ای، به تحصیل در رشته گردشگری پرداختم از اوایل تحصیلم به برقراری ارتباط بین مطبوعات و گردشگری علاقمند بودم و این علاقه من را به سوی فعالیت در این زمینه سوق داد. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوا و طراحی و چاپ ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک به عنوان سردبیر و مدیر مسئول با همراهی تیم ارک توریسم اجرایی کردم . همچنین به عنوان عضو هیئت تحریره نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، فعالیت کردم. سال ۱۳۹۳، تیم ارک توریسم در راستای تولید محتوای الکترونیک ، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی کرد. زمینه تخصصی من در این گروه مباحث تاریخی میباشد در مورد تاریخ پر رمز و راز تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی آذربایجانی تسلط دارم. اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر زمینه های فعالیت ما در تیم متخصص و جوانمان هست. همچنین از سال ۱۳۹۶ پروژه یک دقیقه با تبریز را با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز دنبال می کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.