سرویس خبری روزنامه ارک -نمایشگاه صنایع دستی دستان خیال پرداز ۲  به منظور ترویج صنایع دستی و هنرهای سنتی از ۱۰ الی ۱۷ بهمن ما ۱۳۹۳ در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود.

به گزارش  مهر، این نمایشگاه به همت اداره کل توسعه و ترویج و در راستای برنامه‌های گفتمان سازی معاونت صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور، با هدف فراهم آوردن فرصتی مناسب برای ارتباط مخاطبان مختلف با آثار صنایع دستی و هنرهای سنتی برگزار می‌شود.

در دستان خیال پرداز ۲ مجموعه آثاری از هنرمندان پیشکسوت و جوان در رشته های مختلف صنایع دستی و هنرهای سنتی ایرانی در معرض دید علاقمندان قرار خواهد گرفته تا زمینه موثری برای ارتباط شهروندان با تولیدات اصیل فرهنگی فراهم آید. همچنین آثار ارائه شده در این نمایشگاه در کنار اهداف ترویجی آن، قیمت گذاری شده و علاقمندان می توانند اثر مورد نظر خود را خریداری کنند.

آیین افتتاحیه این نمایشگاه با حضور معاون صنایع و هنرهای سنتی، مدیران ستادی این حوزه و جمع کثیری از هنرمندان روز جمعه ۱۰ بهمن ماه ۱۳۹۳ ساعت ۱۸ در محل خانه هنرمندان ایران برگزار خواهد شد.

نمایشگاه دستان خیال پرداز ۱ آذرماه سال گذشته در محل خانه هنرمندان برگذار شد که با استقبال مطلوبی از سوی علاقمندان به هنرهای سنتی و صنایع دستی ایرانی روبرو شد.

 

دیدگاه خود را بنویسید


Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.