طبیعت رویایی ایسلند

یک عکاس معروف و ماجراجوی ایسلندی به نام Örvar Atli Þorgeirsson، عکس های آرامش بخش و نفس گیری را از زیبایی های ایسلند به نمایش گذاشته است. کوهستان ها و حیات وحش این کشور از طریق لنزهای دوربین Orvar به خوبی نمایان شده است.

شفق شمالی، غروب تابستان پایان ناپذیر قطب شمال و حیات وحش فوق العاده این منطقه، مجموعه تصاویر شورانگیزی را به وجود آورده اند. کسب جوایز متعدد و معتبر عکاسی از طبیعت مادر و چشم اندازهای زیبا، به مشهور شدن بیشتر این عکاس کمک کرده است.

1 2 3 4 5 6 7 8 10 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 27 28 29 30 31 32

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

1 دیدگاه

  1. باز هم مثل همیشه کارهاتون بسیار زیبا و مفید بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.