کارگاه نقاشی با موضوع جاذبه های گردشگری در تبریز

یییییی

توسط سازمان زیباسازی شهرداری کلانشهر تبریز، کارگاه نقاشی با موضوع جاذبه های گردشگری برگزار شد.
در آستانه برگزاری هفته نکوداشت تبریز کارگاه نقاشی با موضوع جاذبه های گردشگری توسط سازمان زیباسازی شهرداری کلانشهر تبریز برگزار شد.
این کارگاه به منظور معرفی جاذبه های گردشگری تبریز توسط شهروندان ،کارگاه نقاشی با موضوع جاذبه‌های گردشگری تبریز برای زیباسازی تبریز در تفرجگاه شاه گلی (ائل گولی) تشکیل یافت .
کارگاه فوق الذکر از ۱۸ شهریورماه امسال به مدت یک هفته با حضورهنرمندان نقاشی با موضوع ظرفیت‌های تاریخی و فرهنگی شهر تبریز در ائل گلی برگزار میشود.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.