قلعه چارلس سیگرز به ارزش ۱۰٫۹ میلیون دلار

قلعه زیبای چارلس سیگرز (Charles Sieger’s) چندی پیش به یک خریدار خوش ذوق و البته احتمالاً متمول فروخته شد.  این قلعه در جزیره ای در شهر ردلندز (Redlands) در ایالت کالیفرنیا واقع شده است.

به گزارش Curbed National، «چارلس سیگرز» ۱۰ میلیون و ۹۰۰ هزار دلار معامله شده است.  «چارلس سیگرز» یکی از کارهای برجسته شرکت معماری Sieger Suarez محسوب می شود. این خانه در فضایی به وسعت ۹۳۸ متر مربع بنا شده و دارای هشت اتاق خواب، هشت حمام و دو آلاچیق زیباست.  گرداگر این قلعه زیبا را آب فراگرفته و همین موضوع، جذابیت فوق العاده ای به آن افزوده است.

1

2

3

4

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

24

منبع: lastsecond.ir

 

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.