فروشگاه صنایع دستی تبریز

صنایع دستی نشان دهنده فکر و فرهنگ جوامع است که به سادگی و با مشاهده شاهکارهای هنری آنها می‌توان به روحیه بومی مردم هر منطقه پی برد. گردشگری عاملی مثبت در شناخت روحیه ملت‌ها تلقی می‌شود و یکی از اهداف مهم گردشگری فرهنگی است. با توجه به سابقه و شاخص‌های فرهنگی غنی شهر تبریز، گردشگران این شهر به دنبال شناخت این شاخص‌ها بوده و به همین دلیل دیدن صنایع دستی و به یادگار بردن آنها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

صنایع دستی تبریز از تنوع زیادی برخوردار است و مکان‌های مختلفی در تبریز این صنایع دستی با ارزش را عرضه می‌کنند اما اگر در سفر به تبریز به دنبال مکانی هستید که دارای بیشترین تنوع باشد، فروشگاه صنایع دستی تبریز را به شما پیشنهاد می‌کنیم. فروشگاه صنایع دستی تبریز در خیابان امام، نبش خیابان شهید جدیری واقع شده است و شما می‌توانید در این فروشگاه، صنایع دستی تبریز را از نزدیک دیده و خریداری کنید.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.