تیرهای برق ایسلند به شکل انسان غول پیکر

معماران در ایسلند ایده جالبی برای تیرهای برق اعمال کرده اند و آن ها را به شکل انسان غول پیکر درآورده و جلوه زیبایی بر پیرامون شهرهای ایسلند بخشیده اند.

معماران Jin Choi و Thomas Shine در وب سایت خود (www.choishine.com) نوشته اند که: “این تیرهای برق مانند مجسمه های جزیره ایستر هستند، تصور بر این است که این سازه های مدرن صد و پنجاه فوتی قدرت آرامی دارند که متعلق به چشم انداز آن هاست، این تیرهای برق در عین حال با عبور برق از خود در روز و شب، در زیر آفتاب و برف برای مردم خدمت می کنند.”

electricity pylons (1)

electricity pylons (1)

electricity pylons (3)

electricity pylons (4)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.