پروژه عکاسی زیبا و آموزنده “کف پاریس”

ما بیشتر مواقع سر به آسمان گرفته، به ابرها خیره می شویم و نگاه کردن به زیر پای خود را فراموش می کنیم. عکاسی به نام Sebastian Erras با پروژه کف پاریس به ما یادآوری می کند که ما می توانیم با نگاه کردن به کف زمین های پاریس، زیبایی های جدیدی دریابیم.

پاریس به دلیل داشتن کف زمین های پر جنب و جوش خود، لقب “شهر هنر” به خود نگرفته است اما می توان این چنین نیز تلقی کرد زیرا کاشی های نقاشی شده و طراحی آن ها نشانگر هنر پاریسی ها است. در هر تصویر پاهای عکاس هدف وی از این مجموعه عکاسی را برای ما یادآوری می کند.

پروژه کف پاریس تنها بخش کوچکی از کارهای زیبای Erras است، برای دیدن تصاویر بیشتر می توانید به وب سایت این هنرمند سر بزنید.

www.sebastianerras.com

parisian-floors (2)

parisian-floors (3)

parisian-floors (4)

parisian-floors (5)

parisian-floors (6)

parisian-floors (7)

parisian-floors (8)

parisian-floors (9)

parisian-floors (10)

parisian-floors (11)

parisian-floors (12)

parisian-floors (13) parisian-floors (14)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.