سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران برگزار می‌شود

سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران در نیمه دوم شهریورماه سال جاری به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی تهران برگزار می‌شود.

سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران با حضور بیش از ۶۰ شرکت داخلی، تولیدکنندگان، واحدهای بزرگ و کوچک تولیدی و همچنین دست اندرکاران صنعت پوشاک کشور در مساحتی بالغ بر ۶۰۰۰ متر مربع از جمعه ۱۳ شهریور ماه به مدت چهار روز در محل دائمی نمایشگاه های بین‌المللی تهران برگزار می شود.

معرفی ظرفیت‌ها و توانمندی طراحان و تولیدکنندگان لباس ایرانی و برقراری زمینه‌های همکاری دست اندرکاران این حوزه و ایجاد انسجام در بین آنان، ایجاد رقابت و تبادل اطلاعات بین تولیدکنندگان و صادرکنندگان پوشاک، ارتقای سطح تولید داخلی کشور، علمی کردن طرح تولید لباس داخلی، افزایش صادرات و افزایش کارآیی تولید برندهای ایرانی از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

در سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران  که با حمایت کارگروه ساماندهی مد و لباس و توسط بخش خصوصی برگزار می‌شود برترین تولیدات پوشاک ملی شامل انواع پوشاک مردانه، زنانه و بچگانه در قالب طرح‌ها و رنگ‌های گوناگون و همچنین دستگاه‌ها و تجهیزات تولید پوشاک و نوین ترین طرح‌ها و مدل‌های طراحی و تولید پوشاک ارائه می شود.

این نمایشگاه تاکنون مراحل ثبت نام متقاضیان خود را طی کرده و سالن های شماره ۴۰ و خلیج فارس نمایشگاه به این امر اختصاص پیدا کرده است.

سومین نمایشگاه بین‌المللی پوشاک ایران از ۱۳ تا ۱۶ شهریور ماه در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آماده بازدید علاقه‌مندان خواهد بود.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.