زیباترین رژه گل در هلند

جشنواره گل های هلند یکی از زیباترین و رویایی ترین جشنواره های جهان است که در هلند برگزار می شود. این جشنواره امسال با موضوع آثار هنرمند معروف “ون گوگ” آغاز شده است.

در زاندرت هلند، ۱۹ گروه مختلف مجسمه های بسیار عظیمی با گل ها ساخته و در این رژه گل ها، تمام این زیبایی ها را به نمایش گذاشته اند.

تمام مجسمه های این رژه گل ، براساس آثار بسیار زیبای ون گوگ طراحی شده که موضوع رژه گل امسال هلند بود.

در ادامه تصاویر زیبای مربوط که به رژه گل هلند را مشاهده خواهید کرد.

 van gogh flower parade floats (1)

van gogh flower parade floats (2)

van gogh flower parade floats (3)

van gogh flower parade floats (4)

van gogh flower parade floats (5)

van gogh flower parade floats (6)

van gogh flower parade floats (8)

van gogh flower parade floats (9)

van gogh flower parade floats (10)

van gogh flower parade floats (11)

van gogh flower parade floats (12)

van gogh flower parade floats (13)

van gogh flower parade floats (14)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.