خلاقانه‌ترین و زیباترین قفسه های کتاب

با اینکه به تازگی کتاب های الکترونیکی رواج پیدا کرده اند اما بسیاری از ما هنوز هم به غرق شدن در صفحات کاغذی کتاب علاقه داریم و می خواهیم قسمتی از خانه خود را به قفسه های کتاب اختصاص دهیم.

این قفسه های کتاب خلاقانه بهترین مکان برای ذخیره گنجینه های ادبی هستند. هیچ اشکالی ندارد که در خانه از قفسه های کتاب سنگین و قدیمی استفاده کنیم اما گفتنی است که این قفسه های کتاب خلاقانه سبک مدرنی به خانه هدیه می دهند.

با دیدن تصاویر به نمایش گذاشته شده در این مطلب می توانید از این طراحی این قفسه های کتاب ایده گرفته و برای خانه یا محل کار خود از آن ها استفاده کنید.

bookshelves (2)

bookshelves (3)

bookshelves (4)

bookshelves (5)

bookshelves (6)

bookshelves (7)

bookshelves (8)

bookshelves (9)

bookshelves (10)

bookshelves (11)

bookshelves (12)

bookshelves (13)

bookshelves (14)

bookshelves (15)

bookshelves (16)

bookshelves (17)

bookshelves (18)

bookshelves (19)

bookshelves (20)

bookshelves (21)

bookshelves (22)

bookshelves (23)

bookshelves (24)

bookshelves (25)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.