تصاویری زیبا از انعکاس جهان در آب

بسیاری از افرادی هستند که به باران علاقه ندارند، اما گودال های آبی که از باران به جای می ماند، می تواند مناظری جادویی پدید آورد.

عکاسی به نام Guigurui تصاویر بسیار زیبایی در شهرهای مختلف گرفته است که در آن ها انعکاس جهان در آب به نمایش گذاشته شده اند.

مادرید، اسپانیامادرید، اسپانیا (3)

مادرید، اسپانیا (2)

مادرید، اسپانیا (4)

مادرید، اسپانیا (5)

لندن، انگلستانلندن، انگلستان (1)

لندن، انگلستان (2)

لیسبون، پرتغاللیسبون، پرتغال

تورنتو، کاناداتورنتو، کانادا (4)

تورنتو، کانادا (3)

انعکاس جهان در آب

انعکاس جهان در آب

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.