گشت و گذار خرس های قطبی در میان گل های زیبا

به ندرت می توان خرس های قطبی را خارج از محیط برفی قطب شمال دید اما این خرس ها می توانند از تابستان نیز لذت ببرند. در یک سری از عکس های گرفته شده توسط “دنیس فست” عکاس کانادایی، خرس های قطبی در میان گل هایی زیبا در حال گشت و گذار هستند.

این تصاویر در خلیج هادسون در کانادای شمالی در مانیتوبا گرفته شده است. فست شیفتگی خود به خرس های قطبی را این گونه توصیف کرده است:

« تنها رنگ خرس های قطبی دلیل انتخاب من برای عکاسی نبود.» وی می گوید: «راه رفتن آن ها آهسته بوده و همچون کالسکه ای حرکت می کنند. به نظر می رسد که این موجودات هیچ غم و ترسی در این دنیا ندارند. این به معنی غرور نیست بلکه دقیقا اعتماد به نفس آن هاست که اغلب در انسان ها نیز به چشم می خورد.»

در ادامه این تصاویر زیبا و دلنشین را مشاهده خواهید کرد.

خرس های قطبی

bear (4)

bear (5)

bear (6)

bear (7)

bear (8)

bear (9)

bear (1)

bear (2)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.