کلبه آینه ای عجیب با جادوی استتار

در ساحل ورتینگ انگلیس کلبه آینه ای بسیار جالبی ساخته شده است که توجه همه را به سوی خود جلب می کند. این کلبه کوچک و چوبی از لحاظ ساختاری درست شبیه به یک کلبه ساحلی معمولی است اما چهار دیوار و سقف آن به طور کامل با آینه پوشیده شده است که به نوعی جادوی استتار به چشم می خورد.

ایده ساخت کلبه آینه ای موجب سرگرمی مردمی است که در این ساحل قدم می‌زنند.

کلبه های ساحلی با رنگ های مختلف و شکل تکراری از قرن نوزدهم در سواحل بریتانیا رایج بوده است.

این کلبه آینه ای از هفت قطعه ساخته شده است. به این ترتیب که صفحه‌ های آینه‌ ای توسط لیزر برش داده شده و در کنار هم، همانند یک خانه نصب شده‌اند. انعکاس دریا و تصاویر ساحلی در دیوارهای این کلبه برای مردم جذابیت خاصی دارد.

Beach Hut (4)

Beach Hut (5)

Beach Hut (6)

Beach Hut (7)

Beach Hut (9)

Beach Hut (2)

Beach Hut (3)

Beach Hut (10)

Beach Hut (8)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.