مدیرعامل شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی منصوب شد

مسعود سلطانی فر معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با صدور حکمی، حسن رباطی را به مدت دو سال به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی منصوب کرد.

در حکم سلطانی‌فر برای حسن رباطی به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی آمده است:

«به استناد ماده ۱۹ اساسنامه شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی و صورتجلسه مورخ ۹۴/۵/۵ هیات مدیره آن شرکت و با توجه به تعهد، تخصص و شایستگی جنابعالی؛به موجب این حکم به عنوان مدیرعامل شرکت توسعه ایرانگردی و جهانگردی به مدت ۲ سال منصوب می‌شوید.

انتظار می‌رود براساس شرح وظایف مندرج در اساسنامه یاد شده با برنامه ریزی دقیق، سازماندهی منسجم و بهره‌گیری از توان کارشناسی موجود، زمینه‌های رشد و توسعه گردشگری کشور فراهم شود. توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم.»

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.