کوچکترین سفال هایی که تا به حال دیده اید!

جان آلمدا، هنرمند اهل واشنگتن، سفال هایی را می سازد که توجه همه را به سوی خود جلب می کنند. سرامیک های کوچک با مقیاس ۲٫۵۴ سانتی متر، تخصص آلمدا است. البته وی این کار را با قطعه های بسیار بزرگتر آغاز کرده است. آثار آلمدا دقیقا مانند نمونه های بزرگتر هستند.

جان آلمدا می گوید: “روزی در یک فروشگاه کتاب در حال گشت بودم که کتابی با عنوان “ساخت مینیاتور سرامیک” دیدم. که به طور کلی نگرش و طرز فکر مرا تغییر داد. ساخت قطعه های کوچک این اجازه را به من می دهد که بر روی اشکال و فرم ها تمرکز کنم.”

در ادامه تصاویری را خواهید دید که مربوط به کوچکترین سفال هایی است که تاکنون دیده اید!

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-1

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-11

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-3

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-4

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-5

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-6

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-7

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-8

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-9

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-10

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-12

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-20

miniature-pottery-hand-thrown-jon-alameda-21

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.