کلیسای درختی زیبا و دلنشین

کلیسای درختی زیبا در حیاط خلوت برایان کاکس ، یکی از شگفت انگیزترین کلیساهای جهان است. این پسر نیوزیلندی ۴ سال از عمر خود را برای ساخت این کلیسای درختی سپری کرده است.

کاکس درختان متنوعی را به دقت برای کلیسای خود انتخاب کرده است. برخی قسمت های آن از تنه درختان ساخته شده، در حالی که برخی دیگر از آن ها شاخ و برگ درختان است. این طراحی کمک می کند که نور خورشید همیشه داخل کلیسا بتابد.

در ادامه تصاویری زیبا از این کلیسای درختی را خواهید دید.

tree-church-nature-installation-barry-cox-new-zealand-1

tree-church-nature-installation-barry-cox-new-zealand-2

tree-church-nature-installation-barry-cox-new-zealand-3

tree-church-nature-installation-barry-cox-new-zealand-4

tree-church-nature-installation-barry-cox-new-zealand-6

tree-church-nature-installation-barry-cox-new-zealand-7

tree-church-nature-installation-barry-cox-new-zealand-8

tree-church-nature-installation-barry-cox-new-zealand-10

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.