پاریس در جنگ جهانی دوم و پاریس کنونی در یک نگاه

جولین کنز از هنرمندان مشهور فرانسوی، هفتاد و یکمین سالگرد پیروزی آزادی فرانسه را با روش جالبی جشن گرفت. او به مدت ۲ ماه به جمع آوری عکس های متعلق به سال ۱۹۴۴ پاریس پرداخت، سپس آن ها را بر عکس هایی از پاریس کنونی منطبق کرد.

ما در این مطلب تعدادی از این تصاویر را برای شما ارائه می دهیم. در این تصاویر مکان‌های مختلف پاریس در قبل و بعد از جنگ جهانی دوم نشان نشان داده شده اند.

paris (2)

paris (4)

paris (5)

paris (6)

paris (7)

paris (8)

paris (9)

paris (10)    paris (14) paris (15)

paris (16)

paris (17)

paris (18)

paris (19)

paris (20)

paris (21)

paris (22)

paris (1)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.