نهمین جشنواره سراسری دست‌های کوچک دعا

خبرگزاری ارک: رئیس حوزه هنری استان آذربایجان‌شرقی گفت: تا کنون به دبیرخانه نهمین جشنواره سراسری دست‌های کوچک دعا ۳۴ هزار ۵۲۲ دعا از اقصی نقاط کشور رسیده است که تنها ۲ هزار مورد دعا از این تعداد به بخش ویژه جشنواره یعنی ایران آینده اختصاص دارد.

به گزارش  فارس ، حسن میلانی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: چشم‌انداز ایران در افق ۱۴۰۴، بخش ویژه نهمین جشنواره سراسری دستهای کوچک دعا است که در آن کودکان چشم‌انداز ایران در ۱۴۰۴ را در دعاهای خود آورده‌اند.

وی با اشاره به اینکه از کل تعداد دعاهای رسیده به جشنواره تاکنون ۲ هزار مورد به این بخش اختصاص دارد، گفت: در این بخش کودکان دعا کرده‌اند که ایران بتواند صلح و امنیت را در منطقه برقرار کند.

میلانی تصریح کرد: حوزه هنری قرار است در افق چشم‌انداز ۱۴۰۴، هنر انقلاب اسلامی را به عنوان یک مکتب هنری متعهد و مأموریت‎گرا معرفی کند.وی اضافه کرد: بر همین اساس حوزه هنری تمام فعالیت‏‎های صورت گرفته در این زمینه را رصد کرده و در این زمینه به عنوان متولی اقدام می‎کند و به همین خاطر است که بخش ویژه نهمین جشنواره سراسری دست‌های کوچک دعا را با این موضوع اختصاص داده است.رئیس حوزه هنری استان آذربایجان‌شرقی در ادامه به نمونه‌ای از دعاهای کودکان در موضوع ایران آینده اشاره کرد و گفت: در این دعاها کودکان خواسته‌اند که اعتیاد در ۱۴۰۴ ریشه کن شود و باران فراوان ببارد و کشور از بی‌آبی نجات یابد و کارخانه‌های بزرگی احداث شود تا کسی بیکار نباشد و نیز شهرهای بازی پیشرفته‌ای برای کودکان ساخته شود.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.