شهر هوی آن ویتنام در یک نگاه

هوی آن یک شهر باستانی است که در سواحل مرکزی ویتنام قرار دارد. این شهر تاریخی به داشتن مناظر زیبا و آرامش بخش معروف است. علاوه بر محله های سنتی و دیوارهای زرد زیبا، هوی آن دارای سواحل بزرگ و مزارع برنج سبز است که توسط جاده کوچکی از هم جدا شده اند؛ این جاده مسیری فوق العاده برای دوچرخه سواری را فراهم می کند.

علاوه بر این، روستای “ترا کوئی” واقع در چند کیلومتری شهر تاریخی هوی آن ، یکی دیگر از مکان هایی است که باید از آن دیدن فرمایید. این روستای کوچک صدها نفر را در خود جای داده است که شغل اصلی آن ها پرورش سبزیجات است. هوی آن از ماه اردیبهشت تا شهریور بهترین مناظر غروب آفتاب را برای گردشگران هدیه می دهد.

در ادامه تصاویری را مشاهده خواهید کرد که شما را به سفر به هوی آن ویتنام ترغیب خواهند کرد.

هوی آن

هوی آن

ویتنام (3)

ویتنام (4)

ویتنام (5)

ویتنام (6)

ویتنام (7)

ویتنام (9)

ویتنام (10)

ویتنام (11)

ویتنام (12)

ویتنام (13)

ویتنام (14)

ویتنام (15)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.