خانه ای با دیوارهایی از آکواریوم!

فردی به نام Mehmet Ali Gökçeoğlu با استفاده از آکواریوم به جای دیوار ، ویلای زیبا و مجلل خود را تزئین کرده است. ویلای این تاجر و مهندس توپوگرافی در شهر “چشمه” ترکیه واقع شده است.

در این آکواریوم زیبا با طول ۱۷ متر، صدها ماهی و اختاپوس جای گرفته است. آب این آکواریوم از آب دریا تامین می شود. هزینه این پروژه ۴۰٫۰۰۰ لیر ترکیه بوده است.

در حال حاضر این ویلای منحصر به فرد یکی از جاذبه های گردشگری این شهر به شمار می آید.

آکواریوم (1)

آکواریوم (2)

آکواریوم (3)

آکواریوم (4)

آکواریوم (6)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.