جشنواره استانی خوشنویسی در ملکان برگزار می شود

خبرگزاری ارک- به گزارش روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی آذربایجان‌شرقی، مهران فرجی افزود: در جشنواره استانی خوشنویسی که به همت انجمن خوشنویسی و با همکاری سازمان های این شهرستان برگزاری می شود، آثار استاد شهریار بصورت خوشنویسی کتابت می شود.

وی اظهار کرد : هنرمندان خوشنویس استان تا ۲۳ شهریور ماه فرصت دارند آثار خود را به دبیرخانه جشنواره واقع دراداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ملکان ارائه نمایند.

فرجی گفت: آیین رونمایی و اختتامیه جشنواره  یاد شده نیز ۲۷ شهریورماه امسال همزمان با روز شعر و ادب فارسی و روز بزرگداشت استاد شهریار برگزار می شود.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.