تجربه ای متفاوت با نسل جدید چادرهای معلق درختی

یکی از اتفاقات جالبی که می تواند در سفر به جنگل اتفاق بیافتد، خوابیدن در بالای درختان است. این تجربه رویایی ممکن است آرزوی بسیاری از ما باشد. پیشرفت تکنولوژی این آرزو را به واقعیت تبدیل کرده است.

ایده چادرهای معلق درختی اولین بار توسط یک روس و در سال ۲۰۱۲ مطرح شد و پس از آن در سال ۲۰۱۴ یک شرکت آمریکایی این ایده را تجاری سازی کرده و هم اکنون می توانید چادرهای ۲ تا ۴ نفره درختی را از این شرکت تهیه نمایید.

این چادرهای معلق درختی که به نسل جدید چادرهای مسافرتی معروف شده اند با قابلیت بسته شدن به تنه درختان بهترین و امن ترین محل برای اقامت درون جنگل را فراهم می کنند.

یکی از اقدامات جالب شرکت تولیدکننده این چادرها این است که به ازای خرید هر چادر، یک درخت می کارد.

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.