یک اتاق با دو دنیای متفاوت

یک هنرمند اوکراینی به نام پاول وترو (Pavel Vetrov) یک سبک هنری جدیدی را برای زیباسازی اتاق هتل خلق کرده است که در آن تضاد کامل بین هرج و مرج و رنگ های هنر خیابانی، و سردی طراحی مینیمالیستی (ساده گرایی) ترسیم می شود.

وترو گفته که این هنر را از فیلم فوانسوی Panic Room الهام گرفته است. در این فیلم اتاقی وجود داشته که در آن مرز بین هنر خیابانی یا نقاشی های دیواری با نقاشی های تمیز به نمایش گذاشته شده بود.

این هنرمند اوکراینی در طراحی اتاق مهارت دارد و در یک شرکت طراحی و تجسم سه بعدی به نام Archivizer کار می کند.

در ادامه تصاویری را از نمونه کارهای این هنرمند با استعداد خواهید دید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت رسمی وی، pavelvetrov.com مراجعه کنید.

اتاق هتل (1)

اتاق هتل (2)

اتاق هتل (3)

اتاق هتل (4)

اتاق هتل (6)

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.