وعده مرمت خانه پدری استاد شهریار باید عملی شود

مدیر کل فرهنگ و ارشاد آذربایجان شرقی گفت: وعده مرمت خانه پدری استاد شهریار باید عملی شود.

به گزارش خبرنگار مهر، علی اکبر صفی پور در دومین جشنواره یک روز با حیدربابا در روستای خشکناب اظهار داشت: سال گذشته در خصوص استاد شهریار، کنگره هایی برگزار شده و هفت یا هشت کتاب در این زمینه به چاپ رسیده و منتشر شد.وی ادامه داد: البته سال گذشته وعده داده شد که خانه پدری شهریار مرمت و بازسازی خواهد شد و از سوی دیگر جاده هفت کیلومتری این روستا آسفالت شود که متاسفانه به دلایلی این وعده ها عملی نشد.

صفی پور با اشاره به برخی نواقص مالی در این جشنواره گفت: در جشنواره اول من خود خواهان و مشتاق برگزاری آن بودم اما در این جشنواره، خود من یکی از مخالفان آن به شمار می روم زیرا متاسفانه برخی مشکلات مالی وجود دارد.

وی افزود: امیدواریم در دوره سوم این جشنواره شاهد مرمت خانه پدری شهریار و تحقق دیگر وعده های داده شده، باشیم.

مدیر کل فرهنگ و ارشاد استان ادامه داد: زیبایی این همایش، حضور باشکوه مردم است که این خود نشان از آن دارد که در این زمینه کارهایی انجام شده است.

صفی پور این حضور باشکوه را نشان از فعالیت های انجمن فرهنگی دانست و گفت: امیدواریم با حفظ و مرمت آثار فرهنگی این روستا، زیبایی های آن افزایش یابد و لذت زیبایی ها ماندگار باشد.

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

1 دیدگاه

  1. سه سال گذشت پس این اسفالت چی شد! الان یخ میشه نمی چسبههه.بجنبید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.