هونوکاهو، سبزترین آبشار جهان

آبشار هونوکاهو یکی از زیباترین آبشارهای جهان است که بلندترین آبشار مائوئی محسوب می شود. آبشار هونوکاهو در پارک ملی کنا در جزیره هاوایی آمریکا قرار دارد.

این آبشار رویایی حدود ۳۴۰ متر ارتفاع داشته و سبزترین آبشار دنیا نامیده می شود.

بهترین راه برای دیدن زیبایی های آبشار هونوکاهو ، گردش با هلیکوپتر است زیرا این آبشار در یک دره غیرقابل دسترسی قرار دارد.

6336556589_ee0f894c49_b

Honokohau_Falls_1

Honokohau_Falls_5

honokokau-2

هونوکاهو

هونوکاهو

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.