تونلی از جنس نخ در فرانسه

تونلی بسیار جالب و دیدنی در حیاط یکی از کلیساهای فرانسه توسط آتلیه هنری YokYok با استفاده از نخ های آبی رنگ ساخته شده است. نمای این تونل کاملا جدید و خلاقانه است.

این کلیسا “سن استپان” نام دارد که در جنوب غربی فرانسه واقع شده است. سبک معماری این کلیسا گوتیک و معماری قرن ۱۶ میلادی است.

این تونل که از فضای بیرونی تا میدان مرکزی باغ ادامه دارد، با نخ های بسیار بلند ساخته شده است. این نخ‌ها به دور فریم‌های فلزی که به شکل طاق خمیده شده‌، پیچانده شده‌اند که با رنگ و طرح خود، نوعی معماری ویژه و کاملا متفاوت را به تصویر کشیده‌اند.

4780399_atelier-yokyok-weaves-ethereal-blue-tunnels_4a24aa4e_m

NEW-PERS2b

Tunnel_

Tunnel_2

Voutes-Filantes---pigeon-view-02

Voutes-Filantes---pigeon-view-04

Voutes-Filantes---triptyque

Tunnel_3

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.