تبدیل اتوبوس های قدیمی به پناهگاه مردم بی‌خانمان در هاوایی

اتوبوس های قدیمی در هاوایی تغییر کاربری داده و به پناهگاه مردم بی خانمان تبدیل خواهند شد. البته اگر شرکت معماری گروه بین المللی ۷۰ موفق به این کار شوند. این وسایل نقلیه قسمت های مختلفی همچون فضاهایی برای زندگی و اتاق سرگرمی و تفریح را در خود جای خواهد داد.

هدف این پروژه ساخت و آماده سازی دو اتوبوس تا پایان تابستان امسال است. ۷۰ اتوبوس و تمام مواد و وسایل مورد نیاز برای بازسازی اتوبوس ها اهدا خواهد شد.

city-bus-shelter-homeless-group-70-hawaii-5

city-bus-shelter-homeless-group-70-hawaii-6

city-bus-shelter-homeless-group-70-hawaii-7

city-bus-shelter-homeless-group-70-hawaii-81

اسماء بهتاش

من اسماء بهتاش، رئیس هیئت مدیره شرکت بینش فراگیر ارک سفر هستم. دوره کارشناسی رو در رشته مدیریت جهانگردی و دوره کارشناسی ارشد رو در رشته اکوتوریسم دانشگاه تبریز گذروندم. از اوایل تحصیلم به مباحث گردشگری علاقمند شدم و تصمیم گرفتم علاوه بر تحصیل، در این زمینه فعالیت کنم. از این رو، تصمیم خودم رو با تولید محتوای گردشگری برای ضمیمه گردشگری سفرنامه ارک عملی کردم. همچنین به عنوان سردبیر نشریه کوله پشتی، فصلنامه تخصصی گردشگری انجمن علمی جغرافیا و گردشگری دانشگاه تبریز، در کنار هم‌تیمی‌های خوش ذوقم بودم. از سال ۱۳۹۳، کسب و کار ما با عنوان ارک توریسم، وب‌سایت تولید محتوای تخصصی گردشگری، راه اندازی شد. من به مباحث فرهنگی علاقه‌مندم و در مورد فرهنگ تبریز در ارک توریسم می‌نویسم. به زبان‌های فارسی، انگلیسی و ترکی استانبولی مسلطم. راهنمایی تور و اجرای رویدادهای گردشگری از دیگر فعالیت‌های مورد علاقه‌ام هست. از سال ۱۳۹۶ نیز در پروژه یک دقیقه با تبریز با هدف تولید محتوای ویدیویی برای شهر زیبای تبریز همکاری می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.